Telefon

+ 90(212) 474 65 65 Pbx

E-Mail

info@sanexexpress.com

Talep Formu

Kargo Talep Formu

Sanex Express Kargo

Sanex Express kargo olarak uluslararası taşımacılık ve her şey dahil kapı teslim gümrükleme konularında sizlere profesyonel çözümler sunar.
Sanex Express kargo müşteri talepleri doğrultusunda geliştirdiği hizmetlere olarak uluslararası Sanex kargo taşımacılığı hizmetini de sunmaktadır. Sanex Express uluslararası kargo taşımacılığı hizmetini dünyanın önde gelen ve dünya genelinde dağıtım ağı olan taşımacılık şirketleri ile yaptığı anlaşmalar doğrultusunda üstlenmektedir.

Rusya Astrahan kargo, Rusya Belgorod kargo, Rusya Belerus kargo, Rusya Çelyabinsk kargo, Rusya İjevsk kargo, Rusya Kazan kargo, Rusya Kostroma kargo, Rusya Krasnodar kargo, Rusya Krasnoyarsk kargo, Rusya Lipetsk kargo, Rusya Moskova kargo, Rusya minks kargo. Rusya Nijniy Novgorod kargo, Rusya Novorossiysk kargo, Rusya Novosibirsk kargo, Rusya Omsk kargo, Rusya Penza kargo, Rusya Pyatigorsk kargo. Rusya Rostov kargo, Rusya Ryazan kargo, Rusya Samara kargo, Rusya Saratov kargo, Rusya Soçi kargo, Rusya St.Petersburg kargo, Rusya Stavropol kargo, Rusya Surgut kargo, Rusya Tolyatti kargo, Rusya Tümen kargo, Rusya Ufa kargo, Rusya Ulyanovsk kargo, Rusya Veliki Novgorod kargo, Rusya Vladimir kargo, Rusya Vladivostok kargo, Rusya Volgograd kargo, Rusya Voronej kargo, ve Rusya Yekaterinburg kargo,

Sanex Express kargo hava veya karayolu taşımacılığında kargo otomosyon sistemi sayesinde sizinle alıcınız acenteler ve havayolları arasında mükemmel iletişim kurulur. Sanex Express böylece dogru bilgileri dogru yerlere anında aktarılır. Sanex Express kargo sizin her türlü ihtiyacınızı karşılayacak hizmetler sunuyor. Sanex Express tekstil ürünleri deri yedek parça makina aksamı ve degerli eşya ithalat yada ihracatını yaptıgınız mal ne olursa olsun siz sadece gönderinizi. Sanex Express teslim edin Sanex güvenli kargo hizmeti malınızı yerine geciktirmeden ulaştırmaya garanti eder böylelikle gönderiniz dogru zamanda. Sanex Express dogru yerde son varış noktasına kadar olan tüm bağlantıları kara hava yoluyla sağlayarak fatura sözleşme rapor gibi gümrüğe tabi olmayan önemli gönderilerinizi alıcısına ulaştırıyor.

Sanex Express Kargo Hizmetimiz Gümrükleme Dahil Kapı Teslimi
Sanex Express ile gidecek ürünlerin 10 kg’dan başlayıp 2000 kg kadar olan her türlü ürünlerinizi ve kargolarınızı Türkiye genelinde adresten Türkiye Rusya gümrükleme işlemlerini Sanex Express tarafından yapılıp herşey dahil kapı teslim hizmetleri veriyoruz. Sanex Express olarak vermiş oldugumuz hizmetler uçak kargo Express gümrükleme parsiyel taşımacılığı fuar taşımacılığı ve fuar organizasyon hizmetleri otel ve konaklama uçak kiralama.
Rusya kaynaklı Sanex Express Rusya’da 3 merkez ofis 16 acentasıyla hizmet veriyor. Sanex Express Rusya her yerine teslimat yapıyor. Sanex Express kargoların tüm gümrükleme işlemlerinide Sanex Express yapıyor. Sanex Her gün düzenli avrupa uçuşlarının yanısıra Rusya Kazakistan Ukrayna Özbekistan Türkmenistan’a yaptığımız direkt uçuşlarla Sanex dünya üzerinde 200 aşkın noktaya gönderilerinizi tam güven kalite belirttiğiniz adrese zamanında teslim ediyoruz. Sanex Express geleceğin dünyasında yerinizi almanız için hizmet veriyor. Kargo ve fuar malları numune ve dökümanlara ek olarak İHRACAT amaçlı gönderilerinize FORWARDER olarak hizmet vermektedir.
Sanex Express kargo profesyonel kargo şirketlerinin sunduğu bir hizmet türüdür. Sanex Express kargo firmaların sunduğu bu hizmeti kullanarak farklı kargolarınızı en hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz. Express bunların arasında bulunan yurtdışı ilaç gönderimi son derece önemlidir.

Sanex Express Uçak Kargo Taşımacılığı
Sanex Express Rusya Kazakistan Ukrayna ve Özbekistan kargo ile tekstil ürünleri deri yedek parça makina makina aksamı ve her türlü ürün gönderilerinizde ve malzemeleri gönderilebilmektedir. Ancak bu hizmetin yapılabilmesi için ilaçların Sağlık Bakanlığı onaylı evrak faturalarının olması şarttır. Sanex ile yolladığınız tüm kargolar ilgili ülkedeki adrese teslim edilebilmektedir. Sanex Express ile kozmetik ürünlerin ülkeler arasında taşınmasıda mümkündür. Örnek olarak oje pudra ve ruj gibi kozmetik ürünlerinin üretim sertifikası ve tekrar Sağlık Bakanlığı’nca onaylanmış çıkış evrakı birlikte yurtdışındaki tüm ülkelere gönderilmesi mümkündür.
Sanex Express uluslararası çalışma ortaklıkları Sanex Express sektöründeki modern teknik ekipman ve deneyimli personeli sayesinde ihtiyaçlarınıza Sanex özel çözümler profesyonel destek sunmaktadır. Günümüz teknoloji çağının gereklerine göre hareket eden. Sanex kargo hedeflenen zaman diliminde ve hızlı teslimat ilkesini, uygun fiyat seçenekleri birleştirerek alternatif taşıma hizmetleri ile Sanex Express kargo gönderilerinizi sorunsuz telim etmektedir. Sanex sorunlarınıza bağımsız çözümler üretilmesi esnek dağıtım koşulları kısacası ihtiyacınız olan servis için siz de Sanex Express kargo sistemine dahil olun.

Sanex Express Kargo

Hizmetlerimiz

Sanex Yurtdışı Acil Kargo

Hizmetlerimiz

Sanex Yurtdışı Uçak Kargo

Hizmetlerimiz

Sanex Yurtdışı Karayolu Kargo

Hizmetlerimiz

Sanex Yurtdışı Fuar Taşıma

Hizmetlerimiz

Sanex Yurtdışı Gümrük Hizmeti

Hizmetlerimiz