Telefon

+ 90(212) 474 65 65 Pbx

E-Mail

info@sanexexpress.com

Talep Formu

Kargo Talep Formu

Yurtdışı Gümrük Hizmeti

Yurtdışı gümrük hizmeti Sanex Express gümrük hizmeti Rusya gümrük hizmeti Kazakistan gümrük hizmeti Ukrayna gümrük hizmeti. Sanex Express Özbekistan gümrük hizmeti Tataristan gümrük hizmeti Tükmenistan gümrük hizmeti konusunda derin bilgi ve deneyimi taşımacılık konusunda uluslararası çapta uzman kadrosuyla Sanex Express kargo yurtdışı kargo hizmetinde müşterilerine hizmetlerinde daima kaliteyi ön planda tutmuştur.
Sanex hem yurt içinde hem de yurt dışında kara, hava, deniz ve tren yolu ile taşımalarınızı gerçekleştirebilir veya sizler adına organize edebiliriz. Dünyanın pek çok ülkesinde bulunan kurulu düzenimiz ve ürünleriniz nerede olursa olsun size hizmet verecek aynı müşteri temsilciniz ile sanki ticaretinizin tamamı kendi ülkenizde gerçekleşiyormuş gibi hissetmenizi sağlayabiliriz.
Sanex Express gümrük hizmeti Sanex Rusya gümrük hizmeti Kazakistan gümrük hizmeti Ukrayna gümrük hizmeti Özbekistan gümrük hizmeti Tataristan gümrük hizmeti Tükmenistan gümrük hizmeti.

Yurtdışı Depolama Hizmeti
Yurtdışı kargo gümrükleme hizmeti Sanex Express gümrük konusunda derin bilgi deneyime sahip taşımacılık konusunda uluslararası çapta uzman bir şirkettir. Çeşitli gümrük hizmet ihtiyaçları için geniş bir yelpazede sunduğumuz. Rusya ve kazakistan ukrayna gümrük hizmeti gümrük çekim işlemlerinin sorunsuz etkin şekilde gerçekleşmesine destek verir. Ayrıca, gümrük konusundaki uzmanlığımız müşterilerimizin kendi ana işlerine odaklanmalarını gönderileri dünyanın dört bir yanına ulaşırken rahat etmelerini sağlar!
Yurtdışı gümrük Sanex Express kargo depolama gümrükleme ve dağıtım hizmetlerine ek olarak, taşınan yüklerin gümrük işlemleri hizmetlerini de sunar. Gümrük mevzuatına hakim uzman personellerinin yönetim ve denetiminde; profesyonel gümrük müşavirliği şirketleri ile çalışarak. Türkiye’nin bütün gümrük noktalarında, ithalat, ihracat, aktarma ve transit işlemlerini yönetir. GTİP tespitleri ve sigortalama hizmeti de sağlanmaktadır.

Yurtdışı Gümrük Hizmeti
• Müşterilerin yasal yükümlülükler hakkında bilgilendirilmesi
• Sanex gümrük mevzuatı ile ilgili kanun ve yönetmelikler dahilinde müşavirlik hizmeti öneriler sunulması
• İthalatta ve ihracatta en hızlı şekilde işlemlerin sonuçlandırılması, maliyet avantajı
• Serbest bölgelerde yapılan ithalat, ihracat ve transit işlemlerinin profesyonelce sunulması
• Dahilde işleme, geçici çıkış, geçici kabul, yabancı sermayeli şirket kuruluşları, ithal lisansları, kontrol
• Firmalara sonradan kontrole tabi ithalatçı ve basitleştirilmiş usul izin belgesi statülerinin kazandırılması
• Dış ticaret ve gümrük fizibilite raporları sunumu
• Karşılıklı güvene dayalı çalışma anlayışı

Sanex Express Kargo

Hizmetlerimiz

Sanex Yurtdışı Acil Kargo

Hizmetlerimiz

Sanex Yurtdışı Uçak Kargo

Hizmetlerimiz

Sanex Yurtdışı Karayolu Kargo

Hizmetlerimiz

Sanex Yurtdışı Fuar Taşıma

Hizmetlerimiz

Sanex Yurtdışı Gümrük Hizmeti

Hizmetlerimiz