Telefon

+ 90(212) 474 65 65 Pbx

E-Mail

info@sanexexpress.com

Talep Formu

Kargo Talep Formu

Yurtdışı Kapıdan Kapıya Kargo Teslimat

Yurtdışı kargo kapıdan kapıya kargo hizmeti Sanex Express gelişen dünyada hızın önemi çok daha fazla olmaktadır. Özellikle zamanla yarışılan günümüzde hayatı kolaylaştıran çözümler ön plana çıkmaktadır. Sanex Express sektöründe uygun çözümler sunmaktadır. Sanex yurtdışı kapıdan kapıya kargo hizmetini gerçekleştirerek size en uygun çözümleri sunmaktadır. Gönderilerin kapıdan teslim alınmasını sağlayan Sanex Express kargoları alıcının adresine teslim edmektedir. Bu teslimatı güvenli bir şekilde yerine getiren Sanex koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmekte ve sorunsuz biz teslimat hizmeti sunmaktadır. Hizmette gönderi sahibinin öncelikle telefon yada elektronik posta aracılığı ile kargo şirketinin merkezine ulaşması gereklidir.

Sanex Express kargo bu sırda gönderi sahibinin kargonun adresten alınmasını istemektedir. Ardından adresi veren gönderici, sonrasında kargo şirketi görevlisinin gelmesini gönderiyi almasını beklemektedir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken kargo bilgisi verilirken hem alınacağı adres hemde varacağı adres bilgisinin paylaşılmasıdır. Bu bilgiler verildikten sonra Sanex Express personeli gelmekte ve koliyi yada paketi teslim alarak aktarma merkezine ulaştırmaktadır. Burada gideceği adrese gönderilmektedir. Sanex alıcıyı adresinde bulamadığı durumlarda bilgi notu bırakmakta ve sonrasında şubeye gelerek kargoyu teslim almasını belirtmektedir. Sanex Express kargo yurtdışı kargo tam ekip ruhu çalışmakta müşterilerin gereksinimlerine karşılık vererek tüm bir müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Firmamız için gönderici kadar alıcının da memnuniyeti önemlidir. Bu nedenle hızlı güvenli kaliteli bir teslimat için hizmet kalitesini sürekli yükselten kurumsallaşmış Sanex Express yurtdışı kapıdan kapıya kargo teslim konusunda titiz bir çalışma gerçekleştirmektedir.

Sorunsuz Kapıya Teslim Yurtdışı Kargo
Sanex Express yurtdışı kapıdan kapıya kargo hizmeti teslimatları sorun olmaktan ortadan kaldırmaktadır. Hizmet kalitesinden emin olunan kargo şirketleri ile irtibata geçilmelidir. Kargo firmaları demiryolu karayolu denizyolu ve havayolu transferleri ile tüm kargo gönderilerinin teslimini sorunsuz bir şekilde yerine getirmektedir. Kurumsal firmalar havaalanları garlar limanlar ve otogarlarda bekleyen gönderiler için transfer merkezleri meydana getirmiştir. Bu sayede gönderiler, niteliğine göre kargo personeli tarafından teslim alınmakta ve alıcı adreslerine teslim edilmektedir. Kurumsal firmalar günün her saatinde hizmet vermektedir. Gar havaalanı liman ve otogar gibi yerlere genel olarak teslimi istenen evrak acildir ve bu nedenle de hız kavramının önemi çok daha fazla artmaktadır.

Sanex Express Kargo Şirketimize Ulaşmak Çok Kolay
Sanex Expresse kargo ulaşmak içinde kurumsal internet sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olmaktadır. Websitemizde firma bilgilerimiz yurtiçi ve yurtdışı bürolarımız telefon numaralarımız mevcuttur. Sanex Express websitesi aracılığıyla kurye talebinde bulunabilir yurtdışı gönderilerinizi kapıdan teslim alınmasını sağlayabilir ve yurtdışı kapıdan kapıya teslim gönderilerinizi online takibini yapabilirsiniz. Sanex Express yurtdışı kargo profesyonel ekipleri ile hizmet vermektedir. Müşteriler tüm sorularına doğru bir şekilde cevap bulabilmektedir. Sanex Express kargolarınız ile ilgili tüm talepler internet sitemiz aracılığı ile gerçekleştirilebilmektedir. Taşımacılık hizmetlerimize ulaşmak için de web sitemizi ziyaret etmek yeterli olmaktadır.

Sanex Express Kargo

Hizmetlerimiz

Sanex Yurtdışı Acil Kargo

Hizmetlerimiz

Sanex Yurtdışı Uçak Kargo

Hizmetlerimiz

Sanex Yurtdışı Karayolu Kargo

Hizmetlerimiz

Sanex Yurtdışı Fuar Taşıma

Hizmetlerimiz

Sanex Yurtdışı Gümrük Hizmeti

Hizmetlerimiz