Telefon

+ 90(212) 474 65 65 Pbx

E-Mail

info@sanexexpress.com

Talep Formu

Kargo Talep Formu

Yurtdışı Uçak Kargo Taşımacılığı

Rusya, Kazakistan,Özbekistan,Türkmenistan ve Ukrayna Uçak Kargo Hizmeti
Yurtdışı uçak kargo hizmeti Express numune gönderileri ile birlikte ithalat ve ihracat amaçlı hava kargo gönderilerini kapsamaktadır. Sanex Express yurtdışı Express kargo olarak, teslim alınan her bir parça gönderinin zamanında güvenli şekilde gerçekleştirilmesini hedeflemektedir. yurtdışına gönderilen ticari uçak kargo teslimatları gümrüğe yapılırken kişisel gönderilerin teslimi adrese en yakın kargo şubeye yapılmaktadır. Yurtdışına gönderilen paketler ve kargo gönderimi olarak farklı şekilde gruplandırılmaktadır. Belirli bir gramajın üzerindeki dosya gönderimleri standart kargo olarak değerlendir. Yurtdışı dosya gönderimi konusunda gramaj ve diger prosedürler için Sanex Express yurtdışı kargo ulaşarak, müşteri temsilcilerimize konu hakkında soru sorabilirsiniz.
Sanex Express kargo uçak kargo ile bilgi almak için 7/24 kargo firmamızı arayabilirsiniz. Yurtdışı gönderilecek kargo gönderilerin ücreti gönderirken yapılabileceği gibi ödemeli olarak yapılmasıda mümkündür. İkinci seçenek tercih edildiğinde ödeme yurtdışındaki alıcı tarafından yapılmaktadır. Gönderi sırasında şubeden alım, adresten alım, adrese teslim telefonla ihbarlı teslim gibi hizmetlerden yararlanmak mümkündür. Sanex bu yöntemler uygulandığında teslimat sürelerinin kısalması söz konusu olmaktadır. Yurtdışına gönderilen kargoda imzalanıp geri gelmesi gereken evrak varsa teslimat sonrası imzalanan gönderi aynı şekilde Sanex Express kargo şirketi aracılığı ile gönderilmesi mümkündür. yurtdışı uçak kargo hizmeti aracılığı ile yurtdışına ilaç da gönderilebilmektedir. İlaç, serum ve aşıların yanı sıra tüm medikal malzemeler, Sağlık Bakanlığının onaylı evrakı ile yurtdışına teslim edilmektedir.

Yurtdışı Uçak Kargo
Express Sanex ürünler hava alanında kontrol aşaması firmasının antreposunda yapılabilmektedir. Profesyonel hizmet veren kargo şirketleri irtibata geçilmesi tavsiye edilmektedir. Yurt dışına otomotiv yedek parçaları, makine makine parçaları gönderilebilmekte gönderiler ayrıntılı şekilde belirtildiğinde çok ciddi zaman kazancı olmaktadır. Sanex Express kargo yurt dışına antika ve mobilyalar gibi ahşaplar da gönderilebilmektedir. Bu tür ürünler de yine profesyonel ekiplerle hizmet veren kargo şirketleri aracılığı ile yapıldığında teslimatta herhangi bir sorunla karşı karşıya kalınmamaktadır. Türkiye’den gönderilen tüm ürünlerin yurtdışında belirtilen adrese güvenli şekilde teslim edilmesi mümkündür.

Yurtdışı Parsiyel Kargo
Sanex Express kargo dünya genelinde gerçekleştirdiğimiz işbirlikleri ile uluslararası yüklerinizi tam zamanında istediğiniz noktaya Sanex uçak kargo ile teslim ederiz. Yükünüzü kargoları dilediğiniz adresten teslim alır Rusya uçak kargo, Özbekistan uçak kargo Ukrayna uçak kargo Tataristan uçak kargo Kazakistan uçak kargo Türkmenistan uçak kargo ve Kırgızistan tüm şehirlerine kapıya teslim taşımacılık hizmeti veririz. Sanex Expres yurtdışı hava kargo düzenli elektronik malzeme taşımacılığı tekstil taşımacılığı, beyaz eşya taşımacılığı kimyasal madde taşımacılığı medikal-ilaç taşımacılığı ağır sanayi taşımacılığı otomotiv taşımacılığı makina taşımacılığı demir-çelik taşımacılığı, ithalat ihracat tır taşımaları gerçekleştirmekteyiz.

Sanex Express Kargo

Hizmetlerimiz

Sanex Yurtdışı Acil Kargo

Hizmetlerimiz

Sanex Yurtdışı Uçak Kargo

Hizmetlerimiz

Sanex Yurtdışı Karayolu Kargo

Hizmetlerimiz

Sanex Yurtdışı Fuar Taşıma

Hizmetlerimiz

Sanex Yurtdışı Gümrük Hizmeti

Hizmetlerimiz